بازی Thetan Arena چیست و چطور از بازی تتان آرنا کسب درآمد کنید؟ + دانلود بازی Thetan Arena

amirmohsen_dev
123564
2022 فوریه 24
12:39
2

بازی تتان آرنا (Thetan Arena) یک بازی به سبک اکشن در بستر بلاکچین است که در سبک خودش یکی از بهترین و اولین بازی ها می باشد. گیمر های عزیزی که به دنبال بازی کردن هستند قطعا این بازی میتواند یکی از بازی هایی باشد که آنها را درگیر خودش می کند، چرا که این بازی چند نفره آنلاین یا MultiPlayer است که می توانند با دوستان خود گروهی را تشکیل دهند و به جنگ و مبارزه بروند.با Dappilo همراه باشید.

همانطور که قبل تر گفتم بازی Theta Arena یک بازی MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) است که توسط استودیو Wolf Fun ساخته شده است. بازی تتان آرنا دارای توکن اختصاصی THC است که شما می توانید با شرکت در فعالیت و رویداد های درون بازی، این توکن را دریافت کنید.

بازی تتان آرنا Thetan Arena چیست؟

بازی تتان آرنا یک بازی چند نفره در بستر بلاک چین است که سبک گیم پلی آن MOBA یا Multiplayer Online Battle Arena است. اگر گیمر باشید قطعا بازی Dota 2 یا League of Legends بازی کرده اید بازی Thetan Arena هم در سبک این بازی ها است. بازی تتان آرنا توسط استودیو Wolf Fun ساخته شده. این بازی چند نفره به سبک بتل رویال را می توانید رایگان بازی کنید و به اصطلاحی Free to Play می باشد و شرکت سازنده سعی کرده تا با ارائه دادن اسکین رایگان، باکس های لوت و قهرمانان قابل فروش کاربران را به سمت خود جذب کند.

Theta Arena بازی دو بعدی است که شما از زاویه بالا کاراکتر خود را کنترل می کنید و به میدان جنگ می روید. این سبک بازی ها مخصوصا به خاطر بتل رویال بودن آنها خیلی طرفدار داره. برای ورود به این بازی شما نیازی به هیچ پرداختی ندارید و بدون سرمایه اولیه شما وارد بازی می شوید و ابتدا یک کاراکتر قهرمان به شما داده میشه که شما با جمع کردن دوستان خود به جنگ تیم مقابل خواهید رفت.

گیم پلی بازی Thetan Arena

بازی تتان آرنا همان طور که گفتم شبیه به بازی های Dota 2 و League of Legends است و اگر وارد بازی شوید میبینید که مود های مختلف بازی دارد، به عنوان مثال: Duo , Solo , Tower , Death Match و … . شما در ابتدای بازی تنها می توانید در بخش Death Match بازی کنید. اگر 1 الی 2 دست بازی را ادامه دهید مود های دیگر برای شما باز خواهد شد. در شروع بازی 3 قهرمان یا هیرو برای شما باز می شود که می توانید با انتخاب کردن یکی از آنها به بازی خود ادامه دهید. در هنگام ورود به بتل شما ابتدا یک تیم 4 نفره هستید که باید تیم مقابل را از پا در بیاوردید. به این شکل بازی می کنید که آیتم های کادو شکلی در مپ وجود دارد که شما با زدن آنها آیتم هایی دریافت میکنید، آیتم هایی مثل: جون، سکه، قابلیت ها و … که با استفاده از آنها می توانید شانس بیشتری در برنده شدن داشته باشید. 

Death Match : در این حالت بازی شما به دو گروه 4 نفره تقسیم می شوید و یک تایم یا وقت ثابت دارید که در این تایم هر تیم که تعداد بیشتری هیرو کشته بود یا به اصطلاح کیل بیشتری گرفته بود برنده خواهد شد. 

Solo /Duo : در این دو حالت شما به صورت تنها (Solo) یا دو نفره (Duo) به نبرد خواهید رفت. شما در این بخش وارد یک مپ می شوید و به همراه 42 یا 21 هیرو دیگر جنگ خواهید کرد و شما باید سعی کنید که در این نبرد جزو برترین ها باشید. اگر در این مود شما جزو 5 نفر اول باشید امتیاز دریافت می کنید، اما اگر جزو آخرین ها باشید امتیاز از شما کم می شود، پس سعی کنید جزو نفرات برتر باشید.

Tower : در این حالت شما به دو گروه تقسیم می شوید و در پایگاه های هر گروه برجی وجود دارد که باید به این برج حمله کنید و آن را از بین ببرید. توجه داشته باشید که گروه مقابل هم سعی در نابودی برج شما دارد پس حتما باید در این حالت سریع باشید.

Super Star : در این حالت شما باید از تیم خود حفاظت کنید و با گرفتن امتیاز و ستاره در این حالت قهرمان باشید.

قهرمانان در بازی Thetan Arena

در هر بازی استراتژی و اکشن قطعا شناخت شخصیت های بازی بسیار مهم است. در هنگام بازی کردن باید دانست که هر شخصیت چه ویژگی هایی دارد و چه قدرتی دارد. در بازی تتان آرنا 3 دسته قهرمان یا شخصیت های مختلف دارد. این دسته عبارت اند از: قاتل ها (Assassin)، تیرانداز ها (Marksman) و تانک ها (Tanks).

قاتل‌ها (Assassin) : این گروه یعنی قاتلان سرعت بسیار زیادی در حمله دارند اما متاسفانه سلامت کمتر نسبت به گروه های دیگر دارد، اما سرعت و حمله آنها بسیار سریع است و می تواند در نبرد ها بسیار قوی عمل کند.

تیرانداز‌ها (MarksMan) : این گروه وظیفه دفاع تیم از دورتر را دارد که با استفاده از سلاح هایی که دارند می توانند از دور تر دشمنان را از پا در بیاورد. سلامت و سرعت این گروه متوسط است اما دمیج (Damage) یا صدمه‌ای که به دشمن وارد می کند زیاد است.

تانک‌ها (Tanks) : تانک ها سرعت پایین تری دارند اما سلامت بالایی دارند چرا که باید از تیم دفاع کنند و جلو دشمنان را بگیرد تا به تیم کمتر حمله شود.

در لابی بازی شما وقتی روی قهرمانی که انتخاب کرده اید بزنید و صفحه آن قهرمان روی stats بزنید می توانید توانایی های قهرمان خود را مشاهده کنید. به عنوان مثال شخصیت Raidon که یکی از قهرمان های بازی است Damage این قهرمان حدود 203 است که به قسمت تقسیم می شود و Damage نسبتا خوبی دارد چون یک Assassin یا قاتل است. از طرفی دیگر Health این قهرمان هم حدود 3250 است که متوسط است. بخش های دیگر هر قهرمان را نیز می توانید مشاهده کنید تا بتوانید یک قهرمان مناسب برای خود انتخاب کنید و شانس خود را در برنده شدن بالا ببرید. آپدیت کردن قهرمان ها در هر بازی از اهمیت خاصی برخوردار است که در بازی Thetan Arena هم شما با آپدیت کردن قهرمانان خود می توانید قدرت آنها را افزایش دهید.

مهارت یا Skill در بازی تتان آرنا

مهارت ها یا Skills ها در نبرد های بسیار مهم هستند و می تواند در پایان بازی نتیجه بازی ها را به طور کامل تغییر دهد. در بازی Thetan Arena هر قهرمانی مهارت هایی دارد که در نبرد ها می تواند به کمک آن ها  در مبارزات بهتر عمل کند. در نبر ها هر قهرمان 3 مهارت مختلف دارد که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد.

در بازی تتان آرنا هر هفته 15 مهارت در سبد مهارت شما موجود می شود که میتوان از مهارت های موجود بسته به نیاز خود 3 تا را انتخاب کرد. توجه داشته باشید که مهارت ها هر هفته به روز خواهد شد و مهارت های جدید برای شما به وجود می آید.

مهارت ها هم مانند قهرمانان به سه دسته تقسیم می شود که این سه دسته عبارت اند از: پیشفرض (Default)، کمیاب (Rare) و افسانه ای (Legendary).

مجموع مهارت هایی که در بازی تتان آرنا وجود دارد به شرح زیر می باشد.

مهارت موثر (Effect Skill) : این مهارت ها اصولا برای اثر بخشیدن به خود، گروه یا دشمنان است.

مهارت آسیب (Damage Skill) : در این مهارت ها شما می تواند میزان سلامت بیشتری از دشمنان کم کنید. این مهارت به این شکل است که با استفاده از قدرت بیشتر میزان ضربه بیشتر به دشمنان وارد می کند.

مهارت پشتیبانی (Support Skill) : این مهارت به شما و گروهتون در دفاع بیشتر کمک می کند. به این صورت که باعث می شود آسیب کمتری در زمان حمله دشمن ببینید.

ویژگی های بازی تتان آرنا

امروزه بازی های بلاکچینی زیادی ساخته شده و اسم های آنها بر سر زبان ها هست. بازی تتان آرنا یکی از بازی های بلاکچینی است که با تمام بازی هایی که تا به حال منتشر شده است فرق دارد و ویژگی های منحصر به فردی نسبت به دیگر بازی ها دارد. بازی هایی که در بستر بلاکچین به وجود آمده اند کمی قدیمی هستند و زیاد در موتور های گرافیکی آنها کار نشده و سبک بازی ها شبیه به 20 سال پیش است. با منتشر شدن بازی تتان آرنا کاملا برگه برگشت و این بازی توانست افراد زیادی که حتی در رابطه با ارز های دیجیتال اطلاعی ندارند به سمت این بازی بیایند. این بازی به شکلی طراحی شده است که هر شخصی علاقه مند به دنیای گیم باشد این بازی را قطعا دوست دارد. بازی تتان آرنا گرافیک و گیم پلی خوبی دارد که به همین دلیل هم هست در بازی های بلاکچینی حرفی برای گفتن دارد.

اگر بازی های بلاک چینی دیگری را بازی کرده باشید و بخواهید وارد بازی تتان آرنا شوید متوجه تغییر زیادی در صنعت گیم های بلاکچین می شود و این تغییرات در گرافیک بازی به خوبی حس می شود.

نکته برتر بازی تتان آرنا سبک بازی آن است که شما به صورت چند نفره آنلاین یا Battle Royal می توانید با دوستان خود یا افراد دیگر در جاهای دیگر جهان بازی کنید و همین امر باعث لذت بیشتر بازی کردن می شود.

مقایسه بازی تتان آرنا با بازی اکسی اینفنیتی

بازی Axie Infinity را می توان یکی از معروف ترین بازی های بلاکچینی دانست که سرعت پیشرفت و رشد خوبی داشت. بازی اکسی اینفینیتی در سبک بازی های  Pokémon و Tamagotchi است که به کاربران اجازه می دهند با پیدا کردن قهرمان یا موجودات مخلتف و پرورش دادن آنها برای نبرد آماده شوند یا حتی آنها را به فروش برسانند.

بازی Axie Infinity به این شکل است که شما با شرکت در نبرد ها و برنده شدن می توانید Axie های خود را پرورش دهید یا حتی از آنها برای استفاده کنید تا فرزندان جدیدی تولید و کنید و آنها را پرورش دهید و در بازار Axie به فروش برسانید.

توکن Axie به علت محبوبت بیشتر و قدیمی تر بودن در بایننس لیست شده است اما توکن THG فقط در پنکیک سواپ لیست شده اما با وجود محبوبیت زیاد در لیست پنکیک سواپ جایگاه خیلی خوبی دارد. ممکن است تا چند وقت دیگر با وجود محبوبت بازی تتان آرنا این بازی هم در بایننس لیست شود.

یکی از برتری های بازی تتان آرنا نسبت به بازی Axie Infinity این است که شما به صورت رایگان می تواند بازی کنید و کسب درآمد کنید در صورتی که در بازی اکسی اینفینیتی همچین امکانی وجود ندارد.

نقشه راه بازی Thetan Arena

نقشه راه بازی تتان آرنا بسیار جذاب است، این نقشه راه پر از ابتکار و محصولات جدید است، از جمله این ابتکار ها حالت های بازی جدید، مسابقات و حتی رویداد های دسته جمعی که خیلی میتونه جذاب باشه. این نقشه راه را می توان به سه بخش تقسیم کرد.

بخش اول : گیم پلی بازی باید به گونه ای باشد که گیمر ها و کاربران مختلف را جذب کند و افراد بتوانند سالها با این بازی سرگرم شوند. این هدفی است که شرکت سازنده به دنبال آن است و تمام سعی خود را در انجام این کار انجام می دهد.

بخش دوم : این بازی باید پشتیبانی، روان بودن و سازگاه با پلتفرم های یوتیوب و توییچ داشته باشد تا تولید کننده گان محتوا یا استریمر ها بتوانند به راحتی در این پلتفرم ها گیم پلی را منتشر کنند و از سوی دیگر کاربرانی که وقت خود را صرف تماشا کردن استریم می کنند، از آن لذت ببرند.

بخش آخر : برای اطمینان بیشتر توسعه دهندگان بازی سعی دارند پیوند و روابط قوی بین سرمایه گذاران، سهامداران و گیمر داشته باشد تا باعث جلب اعتماد آنها شود تا یک ارتباط قوی و با بازدهی بالا داشته باشد.

راهنمای بازی تتان آرنا

همانطور که میدانید بازی های هم رده بازی تتان آرنا اکثر نیاز به پرداخت هزینه ای دابند تا شما بتوانید در آنها بازیز کنید و کسب درآمد کنید. اما بازی تتان آرنا را می توانید بدون پرداخت هزینه ای بازی کنید و کسب درآمد کنید.

بازی تتان آرنا در ابتدا به شما 3 قهرمان به صورت رایگان می دهد که شما می توانید با این 3 قهرمان بازی کنید و کسب درآمد کنید. یا از سوی دیگر می توانید از همان ابتدای بازی یک قهرمان خریداری کنید و با آن به بازی کردن ادامه دهید، آن را آپدیت کنید و قوی تری کنید و در آخر هم به فروش بگذارید. تفاوت کسانی که این بازی را به صورت رایگان بازی می کنند و با کسانی که در این بازی پرداختی هایی دارند در این است که افرادی که پول پرداخت می کنند کمی سریعتر و بیشتر درآمد دارند و کسانی که پولی در این بازی پرداخت نمی کنند و به صورت رایگان بازی میکنند کمی دیر تر و کمتر به درآمد می رسند. البته این حرف باعث سوءتفاهم نشه که افرادی که پول پرداخت نمیکنند نمی توانند به درآمد خوبی برسند، شما با هر روشی که بازی کنید قطعا به درآمد خوبی در بازی می رسید.

زمانی که شما به صورت رایگان بازی را انجام میدهید، باید بازی کنید و پول های خود را جمع کنید و زمانی که پول های شما به جد نصاب رسید کافی است یک هیرو خریداری کنید و ادامه بازی را با ادامه دهید تا درآمد خود را در این بازی بیشتر کنید.

در کل تفاوتی به رایگان بازی کردن و با پرداخت پول بازی کردن نیست، شما در هر دو صورت درآمد خوبی خواهید داشت.

 آموزش بازی Theta Arena

خب رسیدیم به بخش جذاب آموزش بازی تتان آرنا! برای شروع بازی ابتدا باید بدانید که روی چه پلتفرمی می خواهید بازی کنید. روی هر پلتفرمی که بخواهید بازی کنید هیچ تفاوتی از لحاظ بازی کردن و کسب درآمد ندارد و همه پلتفرم ها به صورت یکی هستند. در این بخش من برای کامپیوتر توضیح میدم و این موضوع هیچ فرقی در اندروید و IOS ندارد و یکسان هست. 

ساخت کیف پول برای بازی Thetan Arena

در ابتدای کار شما باید کیف پول بسازید و درآمد خود را از بازی با آن انتقال دهید. برای ساخت کیف پول ما از کیف پول MetaMask استفاده میکنیم. برای استفاده از کیف پول متا مسک باید در گوگل عبارت “metamask extension” را وارد کنید یا روی این لینک بزنید.

در ادامه شما باید این افزونه را روی مرورگر خود نصب کنید.(فرقی نداره از چه مرورگری استفاده میکنید و می توانید روی هر مرورگری کیف پول متامسک رو نصب کنید.). زمانی که شما وارد صفحه افزونه شدید کافی است روی گزینه Add to Chrome را بزنید تا روی مرورگر شما نصب شود.

بعد از نصب کیف پول حالا باید در آن ثبت نام کنید. برای ثبت نام روی آیکون متامسک میزنید.(اگر این آیکون را مشاهده نمی کنید کافی است روی آیکون پازل بزنید و روی متا مسک بزنید تا باز شوید). وقتی که وارد سایت متامسک شدید روی گزینه Get Startedمیزنیم. 

در این صفحه از شما سوال میکند که میخواهید کیف پول جدید بسازید یا قبلا ساخته اید و می خواهید وارد شوید. اگر شما برای بار اول است که این کیف پول را نصب کرده اید باید روی گزینه Create Wallet بزنید.

در صفحه بعد قوانین متا مسک را می توانید مشاهده کنید با خواندن آن روی I Agree بزنید.

در مرحله بعد شما باید یک رمز برای کیف پول خود وارد کنید. در فیلد اول و دوم باید رمز عبورتان یکی باشد. زمانی که رمز خود را وارد کردید، تیک گزینه I have Read and Agree to the Terms of Use را بزنید و روی دکمه Create بزنید.

در صفحه بعد یک ویدیو موجود است که میتوانید آن را مشاهده کنید و روی دکمه Next بزنید.

این مرحله بسیار مهم است و باید به این مرحله دقت کنید. اگر این مرحله را درست انجام ندهید دیگر هیچ وقت در آینده به کیف پول خود دسترسی ندارید.

برای انجام این مرحله روی آیکون قفل بزنید و کلماتی برایتان نمایان می شود که باید از آن عکس بگیرید و آنها را به همان ترتیب یک جا یادداشت کنید که فراموش نکنید.(حتما یادداشت کنید چون اگر فراموش کنید به کیفپولتون دیگر دسترسی ندارید). بعد از یادداشت کردن روی دکمه Next بزنید.

در این مرحله شما باید کلماتی که در مرحله قبل نوشتید یا یادداشت کردید را به ترتیب در این صفحه انتخاب کنید.(دقت داشته باشید که ترتیب آنها بسیار مهم است). بعد از وارد کردن روی گزینه Next بزنید.

در صورت درست بودن شما با این صفحه مواجه می شوید که روی All Done میزنید. تبریک میگم شما کیف پول خود را ساختید.

دانلود بازی تتان آرنا

حالا وقت آن رسید که بازی را دانلود کنیم. وارد سایت بازی تتان آرنا می شوید و روی هر پلتفرمی که می خواهید بازی کنید میزنید و بازی را دانلود و نصب می کنید.

بعد از پایان نصب وارد بازی می شوید.

زمانی که وارد بازی می شوید شما سه گزینه دارید که ثبت نام کنید، وارد شوید یا به صورت میهمان بازی کنید. ما گزینه مهمان را کاری نداریم. اگر اکانت قبلا در این بازی ساختید کافی است روی گزینه Login بزنید و ایمیل خود را وارد کنید و وارد بازی شوید. اما اگر اکانت ندارید کافی است روی دکمه Register بزنید. بعد از زدن دکمه Register شما باید ایمیل خود را وارد کنید و روی Send Code بزنید. حالا یک کد برای شما به ایمیلتان ارسال شد که کد رو باید در فیلد Code وارد کنید و روی Ok بزنید. به همین راحتی شما ثبت نام کردید.

یک نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که شما قبل از شروع بازی کیف پول خود را که در مرحله قبل ساختید رو باید به بازی تتان آرنا وصل کنید.

اتصال کیف پول به بازی تتان آرنا

برای اتصال کیف پول خود به بازی تتان آرنا ابتدا باید کیف پول خود را آماده سازی کنید. روی آیکون متامسک در مرورگر خود بزنید، بعد از باز شدن پنجره از بالای صفحه روی Etherium Mainnet بزنید و روی گزینه Add Network کلیک کنید.

اطلاعات زیر را در فیلد های موجود وارد کنید:

Network Name: Binance Smart Chain

New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org

ChainID: 56

Symbol: BNB

Block Explorer URL: https://bscscan.com

بعد از وارد کردن روی گزینه Save بزنید. حالا نوبت به این رسیده که توکن بازی تتان آرنا را وارد کیف پول خدمون کنیم. برای اینکار وارد صفحه اصلی سایت تتان آرنا می شویم.

همانطور که در تصویر می بینید در این قسمت توکن های بازی تتان آرنا را مشاهده میکند. ابتدا در $THG Contract Address روی توکن BEP20 کلیک میکنید و آدرس برای شما کپی می شود، حالا روی کیف پول متا مسک کلیک کنید و روی Import Tokens بزنید.

در این صفحه در فیلد اول توکن رو پیست می کنید و باقی اطلاعات با صورت خودکار وارد می شود و بعد روز  Add Custom Token بزنید. یک بار دیگر این کار را برای $THC Contract Address و توکن BEP20 انجام دهید. در آخر دو توکن THG و THC را در متامسک خود مشاهده میکند.

حالا وقت آن رسیده که کیف پول خود را به بازی تتان آرنا وصل کنیم. برای این کار وارد سایت تتان آرنا می شوید و روی گزینه MarketPlace میزنیم.

بعد وارد صفحه مارکت تتان می شوید، در اینجا باید روی Connect Wallet بزنید و بعد روی Login With Meta Mask را بزنید و اجازه های مورد نظر را با زدن دکمه Sign به آن بعدهید تا به کیف پول شما به بازی وصل شود. در انتها اگر در این روند از شما ایمیلی خواست یا خواست که ثبت نام کنید همان ایمیلی که در زمان ورود به بازی ثبت کردید را وارد کنید. تبریک میگم بهتون شما کیف پول خود را به بازی تتان آرنا وصل کردید.

نحوه بازی کردن Theta Arena

به بخش جذاب بازی کردن رسیدم که چطور باید توی بازی Theta Arena بازی کنیم. وقتی که شما مراحل قبل رو کامل انجام داده باشید الان با وارد شدن به بازی می توانید تصویری از قهرمان یا هیرو خود ببینید.

تصویری که در بالا مشاهده می کنید محیط بازی است و یکسری آیتم ها و بخش هایی دارد که باهم بررسی میکنیم.

پروفایل: در این قسمت شما می توانید اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده میکنید شما می توانید نام خود را در بازی تغییر دهید و این کار را استفاده از آیکون مداد گوشه نامتون می توانید انجام دهید. اگر به پایین نام کاربری خود دقت کنید میبینید که آی دی وجود دارد که اون آی دی شما هست و می توانید آن را برای دوستان خود بفرستید تا در بازی ها شما را دعوت کند و به شکل گروهی با دوستان خودتون بازی کنید.

Ranking Reward : در این قسمت شما رنک خود را مشاهده می کنید. نکته مهم این است که شما برای برداشت پول باید تا رنک برنز 1 برید تا بتوانید پول های خود را برداشت کنید و به کیف پول خود انتقال دهید.

دارایی : در این قسمت شما دارایی خود را مشاهده میکنید که با افزایش آنها هم می توانید هیرو های خود را آپدیت کنید هم میتوانید مهارت های جدید را امتحان کنید.

پینگ : احتمالا با مبحث پینگ آشنا هستید. شما از این قسمت می توانید کشوری رو انتخاب کنید که پینگ کمتری به شما بدهد تا در بازی دچار لگ نشوید.

تنظیمات: قسمت تنظیمات برای تنظیمات گرافیکی بازی، صدا و… است که می توانید تنظیمات موجود را تغییر دهید.

در وسط صفحه هیرو خود را مشاهده می کنید که با کلیک کردن روی آن می توانید هر تعداد هیرو دارید رو مشاهده کنید و هر کدام را که نیاز دارید انتخاب کنید برای بازی بعدی خود!

سمت چپ تصویر همانطور که می بینید سه بخش دارد که با هم بررسی می کنیم:

Hero : در این قسمت شما می توانید قهرمانان خود را مشاهده کنید یا آنها را آپدیت کنید.

Skill : در این قسمت شما مهارت ها را مشاهده میکنید که می توانید از آنها برای قوی تر شدن قهرمان خود در نبرد ها استفاده کنید.

Friend : در این بخش شما می توانید دوستان خود را دعوت کنید، دوستان خود را مشاهده کنید و همچنین می توانید در خواست های دوستی خود را مشاهده کنید.

در پایین صفحه سمت چپ دکمه Shop را مشاهده می کنید که می توانید از این قسمت آیتم، هیرو و هر چیز دیگری را خریداری کنید.

رسیدیم به مهم ترین بخش که سمت راست پایین هست. شما از قسمت که در تصویر میبینید می تواند مود بازی را انتخاب کنید که چه مودی داشته باشد. و از قسمت Find Match می توایند وارد نبرد در مودی که انتخاب کرده اید شوید.

کسب درآمد از بازی Thetan Arena

همانطور که پیش تر توضیح دادم شما می توانید از این بازی کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد در این بازی باید فعالیت زیادی در این بازی داشته باشید. تمامی مراحلی که قبل تر توضیح دادم رو باید حتما انجام دهید.

زمانی که شما بازی می کنید در نبردی که امتیاز خوبی میگیرید رنک شما بالاتر می رود و رنک شما باید به برنز 1 برسد تا بتوانید پولی که در بازی در میاورید را برداشت کنید. برای کسب درآمد در بازی تتان آرنا باید در بازی فعالیت زیاد کنید، فعالیت شما هر چه بیشتر باشد درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

شکل دیگر کسب درآمد در بازی تتان آرنا به این شکل است که در قسمت MarketPlace هیرو هایی که دارد را خرید و فروش کنید و از این راه کسب درآمد کنید که درآمد نسبتا بالاتری نسبت به بازی کردن دارد.

مراحلی برای کسب درآمد از بازی تتان آرنا انجام دهید:

اتصال کیف پول خود به بازی تتان آرنا

بازی کردن و فعالیت در آن

رسیدن به رنک برنز 1

برداشت پول از حساب تتان

اگر این مراحل را درست طی کنید می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید.

توکن THG و THC

بازی تتان آرنا هم مثل هر بازی که می توانید از آن کسب درآمد کنید قطعا توکن دارد. شما در واقع در این بازی ها با استفاده از توکن ها کسب درآمد می کنید و آنها را خرید و فروش میکنید. توکن THG توکن اختصاصی بازی تتان آرنا است. شما با استفاده از این توکن می توانید مبادلات انجام دهید، سرمایه گذاری کنید، رای گیری کنید، استیک کنید و در با بازی کردن این توکن را به دست بیاورید.

این توکن بر روی زنجیره هوشمند بایننس کار میکنید و شما می توانید با وارد شدن به سایت bscscan.com و جستوجو کردن این توکن آدرس Contract آن را کپی کنید و در سایت پنکیک سواپ جایگذاری کنید و این توکن را خریداری کنید.

توکن THC به نوعی ارز اصلی بازی Thetan شناخته میشه و شما می توانید با بازی کردن و یا به عنوان پاداش آن را دریافت کنید. عرضه THC نامحدود است و با استفاده از آن می توانید هیرو های خود را آپدیت کنید.

اگر اطلاعات بیشتری از توکن این بازی می خواهید قیمت THG را مشاهده کنید.

نام توکنThetan Arena Token
تیکر$THG
کل عرضه۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰
ارزش اولیه بازار (بدون نقدینگی)۶۷۲۰۰۰ دلار
استاندارد توکنBEP20 و ERC-20
نوع رمزسودمند، حاکمیت
عرضه در گردشدر حال به روز رسانی…
بلاک چینBinance Smart Chain و KardiaChain

در اینجا برخی از جزئیات در مورد Thetan Arena Polkastarter IDO آورده شده است:

قیمت توکن ( 200,000 دلار از طریق IDO در دسترس خواهد بود که در مجموع 2,500,000 توکن THG است) $ ۱۱.۹۶

حداکثر سقف برای هر نفر: 200 دلار (به BNB)

شبکه: زنجیره هوشمند بایننس

سرمایه گذاران بازی تتان آرنا

اولین سرمایه گذاری روی بازی Thetan Arena بسیار موفقیت آمیز بود و گروه توسعه توانستند به خوبی خود را نشان دهند و خود را در موقعیت خوبی در میان بازی های بلاکچینی قرار دهند.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری سطح 1 متعددی اکنون از Thetan Arena حمایت می‌کنند که برخی از آنها پیشینه‌ای در دنیای بازی‌های بلاکچینی دارند. برخی از آنها عبارتند از Animoca Brands، Formless Capital، DFG، Spark Digital Capital، Vixen Ventures، Axia8، Clovers Ventures، Everest Ventures Group، Kardia Ventures، AU21 Capital، K300، Decom Holdings، و بسیاری دیگر که روی این بازی سرمایه گذاری کرده اند.

تیم توسعه یا سازنده بازی تتان آرنا

تیم سازنده بازی تتان آرنا یک تیم موفق و خوب در صنعت بازی سازی هستند. استودیو WolfFun از سال 2014 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. این استودیو در سال 2015 بازی تحت عنوان Tank Raid Online را منتشر کرد و در حال حاظر کاربران این بازی به 5 میلیون رسیده است. 

نتیجه گیری

بازی تتان آرنا یکی از بازی های بلاکچینی موفق است که آینده خوبی خواهد داشت. برای بازی کردن در بازی تتان آرنا نیازی به پرداخت پولی ندارید و این بازی را می توانید به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید. این بازی به گونه ای است که شما حتی می توانید با دوستان خود بازی کنید و از آن کسب درآمد کنید. اگر اطلاعات بیشتری درباره توکن این بازی می خواهید کافی است رو توکن بازی تتان آرنا کلیک کنید و اطلاعات کامل را مشاهده و این بازی را دانلود کنید.

مطالب مرتبط
5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

2022 جولای 06 0
آموزش کامل بازی StepN

آموزش کامل بازی STEPN

2022 ژوئن 07 0
آموزش خرید زمین در متاورس

خرید زمین در متاورس | همه چیز درباره خرید زمین در متاروس

2022 مه 11 0
بازی Defi Kingdoms چیست؟

بازی Defi Kingdoms چیست ؟ همه چیز درباره بازی Defi Kingdoms

2022 آوریل 30 0
بازی استار اطلس چیست

بازی Star Atlas چیست؟ همه چیز درباره بازی استار اطلس

2022 آوریل 18 0
بازی Mavia چیست و چطور می توان از بازی ماویا کسب درآمد کرد؟

بازی Mavia چیست و چطور می توان از بازی ماویا کسب درآمد کرد؟

2022 آوریل 16 0
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x