بازی Mavia چیست و چطور می توان از بازی ماویا کسب درآمد کرد؟

amirmohsen_dev
123564
2022 آوریل 16
12:29
0

همانطور که می دانید بازی های متاورسی روز به روز در حال توسعه هستند و روز به روز بازی های متاورسی جدیدی معرفی می شود که خیلی دنیای گیم را دگرگون کرده اند. اگر به یاد داشته باشید چندین سال پیش بازی Clash Of Clans خیلی محبوب شده بود و هر کسی این بازی را انجام میداد. بازی کلش اف کلنز خیلی معروف شده بود و همه در تلاش بودند که لول های خود را بالاتر دوستان خود کنند و خیلی همه معتاد این بازی شده بودند. امروز میخواهیم بازی معرفی کنیم که دقیقا شبیه به بازی کلش اف کلنز است اما با این تفاوت که شما با بازی کردن می توانید کسب درآمد کنید. بازی Mavia یک بازی استراتژی است که شما در این بازی با قوی کردن قهرمانان خود به منابع دیگران حمله می کنید و اگر قهرمانان شما قوی باشند می توانید دهکده حریف را با خاک یکسان کنید و منابع دهکده حریف را غارت کنید. از طرفی دیگر شما باید دهکده خود را ارتقا دهید تا در صورت حمله دشمنان بتوانید در مقابل آنها دفاع کنید. در ادامه با Dappilo همراه باشید تا این بازی متاورسی جذاب را بررسی کنیم.

بازی MAVIA چیست؟

بازی MAVIA چیست؟

همانطور که بالاتر توضیح دادیم بازی ماویا یک بازی استراتژی هست که شما با استفاده از قهرمانان خود به دهکده های دیگر حمله می کنید و منابع آنها را غارت می کنید. بازی ماویا دقیقا شبیه به بازی کلش اف کلنز است که سال های پیش خیلی بازی میکردیم. اگر به این سبک بازی ها و بازی های استراتژی علاقه داشته باشید این بازی به خوبی شما را سرگرم می کند و در عین حال درآمدی هم برای شما دارد. زمانی که شما به دهکده ای حمله می کنید با غارت کامل آن دهکده می توانید ارز RUBY دریافت کنید. RUBY ارز اصلی این بازی هست که می توانید از طریق آن کسب درآمد کنید. در ابتدا شما در بازی زمینی را خریداری می کنید و این زمین را تبدیل به یک پایگاه منابع برای خود میکنید و از آنها مراقبت میکنید تا دشمنان نتوانند منابع شما را غارت کنند. و همچنین شما با قوی تر کردن قهرمانان خود می توانید درصد پیروزی خود را در نبرد ها افزایش دهید. بازی ماویا هم مانند بازی های دیگر دارای NFT می باشد که شما میتوانید NFT های این بازی را با استفاده از ارز RUBY خرید و فروش کنید.

آموزش بازی ماویا Mavia

آموزش بازی ماویا Mavia

در بازی mavia شما باید هوشمندانه تصمیم بگیرید و سعی کنید که منابع شما غارت نشود. در ابتدای بازی که شما زمین خریداری میکنید باید آن را ارتقا دهید و هزینه ارتقا قهرمانان یا تجهیزات را می توانید با پیروزی در جنگ ها به دست بیاورید و باید هوشمندانه RUBY های به دست آمده خود را خرج ارتقا کنید تا در برابر حملات کم نیاورید. زمانی که شما در جنگی پیروز می شوید، می توانید RUBY هایی که به دست می آورید را خرج ارتقا قهرمانان خود کنید. قهرمانان بازی هر کدام NFT هستند و شما با ارتقا آنها هم قدرت قهرمانان را افزایش می دهیم و هم NFT آن قهرمان را گران تر میکنیم. در بازی mavia چیز هایی که NFT هستند: Bases، Heroes و Statues هستند، که شما با ارتقا هر کدام از اینها می توانید کسب درآمد کنید. 

Bases : هسته اصلی بازی است و زمین یا دهکده شما Base است که با ارتقا می توانید قوی تر شوید.

Heroes: هیرو یا قهرمانان خیلی مهم هستند چرا که در زمان حمله یا دفاع بسیار کارآمد هستند. به عنوان مثال زمانی که دشمن به شما حمله می کند، اگر شما قهرمانان خود را هوشمندانه ارتقا داده باشید، دشمنان غافلگیر می شوند و می توانید از غارت شدن منابع جلوگیری کنید.

Status : موقعیت هایی که شما برای بروزرسانی یا تولید منابع دارید را می توانید کاهش دهید و سریع تر انجام دهید.

آموزش کسب درآمد از بازی Mavia 

بازی ماویا روش های درآمدی زیادی دارد که چند نمونه را اشاره کردیم. اما در این قسمت از بازی ماویا چیست سعی می کنیم بیشتر درباره روش های درآمدی و آموزش کسب درآمد از بازی ماویا را با شما بررسی کنیم. 

شروع بازی ماویا

شروع بازی ماویا

شما با بازی کردن در بازی Mavia می توانید کسب درآمد کنید. حالا می پرسید چطور؟! شما با حمله کردن به دهکده دشمنان و پیروز شدن در آن ارز RUBY دریافت می کنید و کسب درآمد می کنید. اگر به دهکده شما حمله شود و دشمن نتواند دهکده شما را به طور کامل از بین ببرد شما برنده می شوید و ارز RUBY دریافت می کنید. همچنین با ارتقا دادن قهرمانان یا یا منابع خود می توانید NFT آنها را به فروش برسانید و هر چه شما قهرمانان یا منابع خود را بیشتر ارتقا داده باشید، قطعا آن NFT قیمت بیشتری دارد. پس اگر هوشمندانه Ruby های خود را خرج کنید در بازی Mavia موفق تر خواهید بود.

فروش زمین یا پایگاه در بازی Mavia

فروش زمین یا پایگاه در بازی Mavia

شما در بازی ماویا می توانید زمین یا دهکده خود را به فروش برسانید. اگر شما بخواهید زمین خود را بفروشید تمامی پیشرفت ها و منابع هم به صاحب جدید انتقال پیدا می کند. توجه داشته باشید که اگر دهکده یا زمین شما هرچه ارتقا یافته تر باشید و لول آن بالاتر باشد قطعا قیمت آن هم بالاتر است و اگر هم ارتقا کمتری دهید زمین شما را با قیمت پایین تری خریداری می کنند. شما زمین یا دهکده خود را تبدیل به توکن می کنید و آن را به فروش می رسانید.  برای فروش هم می توانید در همان لحظه برای فروش بگذارید تا کاربران دیگر زمین شما را خریداری کند یا می توانید به صورت حراجی بگذارید و یک قیمت پایه مشخص کنید و به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسانید.

اجاره زمین یا دهکده در بازی ماویا

ممکن است تعجب کنید که مگر امکان دارد؟! در جواب به این پاسخ باید گفت که بله! شما می توانید با اجاره دادن زمین یا دهکده خود کسب درآمد کنید. اگر وبسایت AirBnB را دیده باشید که مردم خانه خود را در این سایت برای اجاره ساعتی، روزانه یا ماهیانه قرار می دهند و هر شخص می تواند این خانه ها را اجاره کند. در بازی Mavia هم به همین شکل است که شما می توانید دهکده خود را به کاربران دیگر اجاره دهید و کاربران هر چه منابع  و پیشرفت جمع آوری کنند آن ها را برای خود بر میدارند و شما تنها از اجاره دهکده خود کسب درآمد می کنید. در این روش کابر ابتدا ارز را پرداخت می کند و دهکده شما در اختیار آن شخص قرار می گیرید. برای اینکه بتوانید دهکده خود را اجاره دهید با دقت کنید که دهکده یا زمین شما باید در موقعیت خوبی باشد تا کاربران دیگر آن را اجاره کنند. اگر کاربران دیوار ها یا منابع شما را ارتقا دهند لول آنها برای شما می ماند و تنها کاربران سود هایی که از جنگ و از منابع به دست میاورند را بر می دارند.

مشارکت دهکده در بازی Mavia

در بازی ماویا با استفاده از شراکت ها می توانید زمینی را در اختیار بگیرید و بدون پرداخت هزینه ای شروع به بازی کنید و منابع کسب شده در هر بازی را به صورت درصدی بین صاحب زمین و بازیکن تقسیم می کند. توجه کنید که این مورد شبیه به اجاره نیست. در اجاره شما پولی را پرداخت می کنید و زمین را اجاره می کنید و هر منابع که کسب کردید را برای خود برمیدارید. در روش مشارکت شما با توافق بین شرکت ها می توانید زمین آنها را بگیرید و هر منبعی که کسب کردید را به صورت درصدی تقسیم می کنید. درصد تقسیم شده توسط شما و شرکت ها از قبل از همه چیز تایید می شود. اگر شما در بازی زرنگ تر باشید و بتوانید منابع بیشتری دریافت کنید می توانید با شرکت ها صحبت کنید که درصد شما را بیشتر کنند و قطعا هم این کار را انجام می دهند. اما اگر به درستی بازی نکنید ممکن است شرکت ها با شما دیگر همکاری نکنند. 

هوشمندانه شروع به بازی ماویا کنید!

هوشمندانه شروع به بازی ماویا کنید!

شما در بازی Mavia باید هوشمندانه کار کنید. به عنوان مثال نباید هر زمان که خواستید منابع خود را ارتقا دهید، چرا که این روند زمان بر است و اگر در آن زمان مورد حمله قرار بگیرید نمی توانید به درستی در مقابل دشمنان قرار بگیرید. بازی ماویا یک قابلیت جالب دارد که شما می توانید بازی را به اکانت تلگرام خود متصل کنید و در زمانی که مورد حمله قرار گرفتید به شما پیامی ارسال می کند که زودتر مطلع شوید. 

ویژگی بازی Mavia

ویژگی بازی Mavia

در این بازی شما می توانید با کیف پول TrustWallet یا MetaMask وارد بازی شوید و نیازی به ایمیل و پسورد ندارید. شما می توانید 3 کیف پول به بازی خود وصل کنید و می توانید NFT های بازی را داخل یک کیف پول بریزید و با یک کیف پول دیگر وارد شوید و از NFT های کیف پول اصلی خود استفاده کنید اما می توانید آنها را با کیف پول دیگر بفروشید یا بخرید، تنها میتوانید با کیف پول دیگر بازی کنید. 

تاریخ انتشار این بازی به صورت رسمی اعلام نشده اما گفته شده در سال 2022 بتایی از بازی منتشر می شود و چند وقت بعد به صورت کامل منتشر می شود. 

همچنین گفته شده که نوع های بازی دیگری هم قرار است به این بازی اضافه شود که شما تنها یک نوع بازی نکنید و سبک های مختلفی از بازی را انجام دهید. 

نتیجه گیری از بازی ماویا

اگر به بازی هایی با سبکه استراتژی و کلش اف کلنز علاقه داشته باشید قطعا این بازی مناسب شما است و بازی ماویا می تواند ساعت ها شما را مشغول کند و همچنین در کنار بازی کردن درآمدی کسب کنید. در این بازی شما با حمله کردن یا دفاع می توانید RUBY که ارز اصلی بازی است دریافت کنید. همچنین می توانید با اجاره دادن زمین خود کسب درآمد کنید . اگر سرمایه ندارید و می خواهید بازی کنید می توانید با شرکت هایی که به صورت درصدی کار می کنند هماهنگ که زمین را به شما بدهند و با جمع آوری منابع آنها را تقسیم کنید. در این بازی هوشمند بودن بسیار مهم است و باید به آن دقت کنید. اگر نظری دارید حتما در قسمت نظرات برای دپیلو ارسال کنید.

مطالب مرتبط
5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

2022 جولای 06 0
آموزش کامل بازی StepN

آموزش کامل بازی STEPN

2022 ژوئن 07 0
آموزش خرید زمین در متاورس

خرید زمین در متاورس | همه چیز درباره خرید زمین در متاروس

2022 مه 11 0
بازی Defi Kingdoms چیست؟

بازی Defi Kingdoms چیست ؟ همه چیز درباره بازی Defi Kingdoms

2022 آوریل 30 0
بازی استار اطلس چیست

بازی Star Atlas چیست؟ همه چیز درباره بازی استار اطلس

2022 آوریل 18 0
بازی illuvium چیست

بازی illuvium چیست و چطور از بازی اولیویوم کسب درآمد کنیم؟

2022 آوریل 10 0
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x