بازی Defi Kingdoms چیست ؟ همه چیز درباره بازی Defi Kingdoms

amirmohsen_dev
123564
2022 آوریل 30
12:05
0

با گسترش بازی های متاورسی در بستر NFT ، افراد زیادی در بازی های بلاکچینی سرمایه گذاری یا کسب درآمد می کنند. در این مقاله از دپیلو قصد داریم درباره بازی Defi Kingdoms صحبت کنیم. بازی Defi Kingdoms یک بازی متاورسی است که شاید رتبه پایین تری نسبت به بازی های در حال حاضر داشته باشد اما با ارائه خدمات خاص می توانید شاهد رشد آن باشید. بازی های متاورسی یا به صورت رایگان هستند که شما بدون هیچ هزینه ای می توانید از بازی ها کسب درآمد کنید، یا برخی از بازی های نیاز به سرمایه اولیه اندکی دارد. اما برخی از بازی ها نیاز به سرمایه زیادی دارد. بازی Defi Kingdoms یکی از بازی هایی است که دارای توکن اختصاصی می باشد و همین امر باعث شده تا کاربران کمی به سمت این بازی روی بیاورند.

بازی Defi Kingdoms چیست؟

بازی Defi Kingdoms چیست؟

بازی Defi Kingdoms یک بازی در بستر بلاکچین است و NFT ها است. این بازی تفاوت هایی با بازی هایی که تا به حال معرفی کردیم دارد که این بازی دارای استخر نقدینگی است. یعنی شما در بازی می توانید توکن های خود را در بانک هایی که در بازی قرار دارد بدهید و از این طریق جوایزی کسب کنید. ارز معرفی شده برای این بازی JEWEL است. 

شما باید تجهیزات خود را بسازید،  این کار باعث افزایش قدرت رزمندگان و قهرمانان شما می شود و علاوه بر آن می توانید پیشرفت‌های خود را در نقشه جهان به همگان نشان دهید. از دیگر اقداماتی که باید در این بازی انجام دهید تعویض توکن‌هاست. همچنین باید یک جفت LP ایجاد کنید. دلیل این کار دریافت JEWLE-LP و شروع استخراج در استخرهای نقدینگی است.

بازی DeFi Kingdoms به دارندگان این امکان را می‌دهد که نه تنها یک توکن پولی داشته باشند، بلکه دارای ژتونی باشند که قابل استفاده و ارزشمند است و از راه‌های سرگرم‌کننده زیادی به دارندگان برمی‌گردد. عناصر DeFi در یک بازی سرگرم‌کننده و هم افزایی قرار دارد و تجربه‌ای جذاب و معنادار را برای دارندگان توکن JEWEL فراهم می‌کند.

ژتون جواهر در بازی DeFi Kingdoms چیست؟

ژتون جواهر در بازی DeFi Kingdoms چیست؟

توکن JEWEL در بازی Defi Kingdoms یک نماد اصلی است و شما می توانید با استفاده از این توکن آیتم های مفید ، NFT های منحصر به فرد مثل قهرمانان و Kindoms خریداری کنید که ارزش آنها در حال رشد است. این توکن نه تنها برای آیتم‌های درون بازی و NFT‌های بی‌نظیر استفاده می‌شود، بلکه در استخراج نقدینگی نیز استفاده می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق شرط‌بندی درآمد بیشتری کسب کنید. JEWEL همچنین یک نشانه حاکمیتی است، بنابراین دارندگان در رشد و تکامل پروژه نظر خواهند داشت.

JEWEL رگ حیاتی پروژه ما است و به کسانی که بازی می‌کنند به جای بازی و سرمایه‌گذاری در یک بازی با شانس صفر برای بازگرداندن سرمایه‌تان، توکن‌های واقعی قابل معامله را ارائه میکند. در بازی DeFi Kingdoms، سرمایه گذاری اولیه شما پتانسیل افزایش ارزش در طول زمان را دارد.

به پذیرندگان اولیه بالاترین جوایزی را که توکن JEWEL تا به حال می بیند ارائه می شود! همه جوایز در شروع پروژه به میزان زیادی چند برابر می شوند تا به تحریک علاقه و مشارکت سرمایه گذاران وفادار کمک کنند.

توکن JEWEL دارای هارد کپ 500,000,000 توکن است.

10,000,000 توکن JEWEL به شرح زیر از پیش ضرب شده و توزیع می شود:

5,000,000 JEWEL: برای توسعه آینده بازی DeFi Kingdoms اختصاص داده شده است. این توکن‌ها قفل زمانی می‌شوند و با تکمیل ویژگی‌ها در یک برنامه زمان‌بندی مشخص منتشر می‌شوند.

2,000,000 JEWEL: برای تبلیغ پروژه بازی DeFi Kingdoms، از جمله بازاریابی، ایردراپ و غیره تخصیص داده شده است. این توکن ها همچنین برای انتشار آهسته در چند سال آینده زمانبندی دارند تا اطمینان حاصل شود که همیشه بودجه برای بازاریابی بازی و به دست آوردن بازیکنان جدید وجود دارد. سرمایه گذاران.

2,000,000 JEWEL: برای نقدینگی اولیه بازی DeFi Kingdoms اختصاص یافته است. این توکن ها با توکن های ONE تطبیق داده می شوند تا استخر نقدینگی اولیه را تشکیل دهند و برداشت یا فروخته نخواهند شد.

1,000,000 JEWEL: برای جوایز و ساعات کاری برای تیم موسس بر اساس کار آنها برای راه اندازی اختصاص داده شده است. نیمی از این موارد در زمان راه اندازی اعطا می شوند و نیمی دیگر به مرور زمان تحویل داده می شوند.

قهرمانان بازی DeFi Kingdoms

قهرمانان بازی DeFi Kingdoms

اگرچه باغبانی و پرورش توکن‌های JEWEL به خودی خود به طرز شگفت‌انگیزی قابل ستایش است، اما ما می‌خواستیم کمی شمشیر و جادو به این پادشاهی فانتزی بازی DeFi Kingdoms اضافه کنیم، و چه راهی بهتر از معرفی قهرمانان پیکسلی بی‌نظیر در بازارمان؟

ما یک گام فراتر از NFT های استاندارد شما پیش می رویم زیرا NFT های قهرمان ما شخصیت های قابل بازی هستند که می توانید سطح خود را ارتقا دهید و جواهرات کسب کنید! این NFT ها قرار نیست فقط در یک قفسه بنشینند و زیبا به نظر برسند، آنها یکی از ویژگی های کلیدی بازی هستند. از آنجایی که به آنها ماموریت داده شده تا به ماموریت ها بروند، در PVP بجنگند، یا لباس بپوشند تا آمار خود را به حداکثر برسانند، آنها در کل ماجراجویی خود را ارتقا می دهند و توکن هایی را به دست می آورند.

احضار و معامله

قهرمانان از طریق پورتالی از ابعاد احضار می شوند و هر قهرمان جدید کاملاً منحصر به فرد است. تقریباً ترکیب‌های بی‌پایانی از قطعات وجود دارد که هر قهرمان NFT منحصربه‌فرد را تشکیل می‌دهد، بنابراین هیچ‌وقت هیچ دوتایی یکسان نخواهند بود – از نظر آماری یا ظاهری.

میخانه مکانی برای خرید و فروش قهرمانان است. بازیکنان همچنین می توانند قهرمانان خود را برای اجاره در میخانه ارائه دهند تا توسط بازیکنان دیگر برای احضار استفاده شود.

شما می توانید قهرمانان را در میخانه خریداری کنید، اما همچنین می توانید با ترکیب ژن های قهرمانان فعلی خود، قهرمان های جدید را احضار کنید! با احضار، هرگز نمی‌دانید دقیقاً چه نوع قهرمانی قرار است بعد از آن از پورتال بیرون بیاید—شما می‌توانید با یک NFT بسیار کمیاب و ارزشمند و قابل معامله مواجه شوید.

ژن های قهرمان

قهرمانان دارای دو دسته ژن هستند، یکی برای ظاهر و دیگری برای ویژگی های قابل بازی خود، مانند حرفه، کلاس، زیر کلاس، توانایی های منفعل و فعال و غیره. در طول احضار، قهرمان تازه احضار شده به‌طور تصادفی ژن‌های هر دو قهرمان منبع مورد استفاده در احضار را به دست می‌آورد. همچنین احتمال جهش در ژن ها وجود دارد که منجر به توانایی ها و کلاس های جدید و نادر می شود!

تجهیزات

قهرمانان قادر خواهند بود NFT های تجهیزات ارزشمندی را بیابند و تجهیز کنند که به آنها توانایی های منفعل و فعال خاصی بدهد و آمار آنها را افزایش دهد.

آمار

قهرمانان آمارهای مختلفی خواهند داشت که تعیین می کند تا چه حد می توانند در انجام ماموریت های مختلف موثر باشند. این آمار را می توان با افزایش XP و افزایش سطح قهرمانان افزایش داد.

ماموریت ها

قهرمانان قادر به انجام ماموریت های مختلف در داخل پادشاهی هستند. ماموریت‌های حرفه‌ای به قهرمانان اجازه می‌دهد ضمن کسب تجربه، منابع و ارز درون بازی را جمع‌آوری کنند، یا بازدهی باغ‌های خود را افزایش دهند. ماموریت‌های ماجراجویی، ماموریت‌های PVE هستند که افسانه‌ها را آشکار می‌کنند، داستان‌ها را تعریف می‌کنند و به بازیکنان با انواع غارت‌ها پاداش می‌دهند.

حیوانات خانگی

قهرمانان گاهی اوقات می توانند تخم هایی پیدا کنند که ممکن است به حیوانات خانگی کمیاب تبدیل شوند که آنها را در ماجراجویی همراهی می کند. این حیوانات خانگی می توانند پاداش های دولتی، توانایی های غیرفعال و موارد دیگر را اعطا کنند.

PvP

قهرمانان می توانند در مسابقات دوره ای بازی DeFi Kingdoms در مهمانی های 3 نفره شرکت کنند تا با سایر بازیکنان برای دریافت جوایز JEWEL رقابت کنند. آمار خود را به حداکثر برسانید و جایگاه شایسته خود را به عنوان قهرمان جهان بگیرید!

در نقشه جهانی بازی DeFi Kingdoms، تعداد محدودی از قطعات زمین برای خرید وجود خواهد داشت. شما نه تنها می‌توانید یک قطعه زمین را برای خود مطالبه کنید، بلکه می‌توانید پادشاهی خود را نیز بسازید، با سرمایه‌گذاری در ارتقاهایی که به شما امکان نگهداری از منابع را می‌دهد! سرزمین شما پادشاهی در حال توسعه شما را در خود جای خواهد داد و به طور مشخص برای همه از نقشه جهان قابل مشاهده خواهد بود.

مطالب مرتبط
5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

5 تا از بهترین توکن های NFT که باید آنها را بشناسید!

2022 جولای 06 0
آموزش کامل بازی StepN

آموزش کامل بازی STEPN

2022 ژوئن 07 0
آموزش خرید زمین در متاورس

خرید زمین در متاورس | همه چیز درباره خرید زمین در متاروس

2022 مه 11 0
بازی استار اطلس چیست

بازی Star Atlas چیست؟ همه چیز درباره بازی استار اطلس

2022 آوریل 18 0
بازی Mavia چیست و چطور می توان از بازی ماویا کسب درآمد کرد؟

بازی Mavia چیست و چطور می توان از بازی ماویا کسب درآمد کرد؟

2022 آوریل 16 0
بازی illuvium چیست

بازی illuvium چیست و چطور از بازی اولیویوم کسب درآمد کنیم؟

2022 آوریل 10 0
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x