iconDreams Quest

Dreams Quest

0.00 $ ۰ تومان
قیمت تتر
۰ تومان
مارکت کپ
$
۰ تومان
حجم معاملات (24h)
$
۰ تومان
گردش عرضه
$
۰ تومان
کل عرضه
$
۰ تومان
حداکثر عرضه
$
۰ تومان
far fa-chess-queen-alt
توضیحات

Dreams Quest یک بازی کارتی RPG است که با استفاده از NFTهای پویا، قابل بازی کردن است. بازیکنان دعوت می شوند تا با شرکت در کوئست ها، رویدادها و تورنمنت ها، قلمروهای رویایی را کشف کنند و به ماجراجویی بپردازند. بازیکنان می‌توانند با کارت‌هایی که توسط NFT‌های پویا نمایش داده می‌شوند، با بازیکنان دیگری مبارزه کنند.
(در ذهن شما) بنابراین، اساسا Dungeons and Dragons با یک بازی برای کسب مدل ملاقات می کند و کارت های من می توانند تغییر کنند؟ .
نه، این خیلی بیشتر است، و نکته اینجاست!
نبردهای درون بازی شامل عوامل غیرقابل پیش بینی است که بر ویژگی های کارت NFT تأثیر می گذارد. NFT های پویا (کارت های بازی) تحت تأثیر عوامل ناشناخته ای مانند آب و هوا، دما، طوفان و موارد دیگر قرار می گیرند که نه تنها ویژگی های کارت شما را کاملاً تغییر می دهند، بلکه بر استراتژی بازیکن نیز تأثیر می گذارند تا اطمینان حاصل شود که آنها دارای یک عرشه بهینه برای محاسبه بسیاری از موارد ممکن هستند. پویایی بازی
بازیکنان همچنین می توانند به کارت های متفرقه مانند سلاح ها و تجهیزات دسترسی پیدا کنند تا دشمن خود را که متعلق به قلمرو دیگری است شکست دهند. در Dreams Quest، نتیجه هر نبرد بازی، و همچنین تغییر ویژگی های کارت، به طور دائم ثبت و در زنجیره ذخیره می شود.

چارت قیمتی
اطلاعات تکمیلی
قیمت $ ۰ تومان
مارکت کپ $ ۰ تومان
بالاترین قیمت $ ۰ تومان
پایین ترین قیمت $ ۰ تومان
بالاترین قیمت(24h) $ ۰ تومان
پایین ترین قیمت(24h) $ ۰ تومان
کل عرضه $ ۰ تومان
حداکثر عرضه $ ۰ تومان
گردش عرضه $ ۰ تومان
آخرین آپدیت
دسترسی
امتیاز توسعه دهند: %
امتیاز انجمن: %
امتیاز نقدینگی: %
امتیاز عمومی: %
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x