Avarik Saga

قیمت تتر
۰ تومان
دسته بندی
COLLECTIBLE
دستگاه
پلتفرم
Ethereum
F2P
NFT
توضیحات

Avarik Saga سفر 8888 شخصیت NFT مولد شوالیه‌ها، کمانداران و جادوگران است که از بیش از 400 ویژگی منحصر به فرد طراحی شده با دست در 4 جناح درگیر نشات گرفته‌اند.

افسانه‌ای در این سرزمین‌های قرون وسطایی زمزمه می‌شود که یک قهرمان گروه آن‌ها را برای پیروزی و توقف جنگ‌های بی‌پایان بین Ignis پر جنب و جوش، Terra خیرخواه، Glacia سیال و Tenebris عرفانی راهنمایی می‌کند.

شوالیه
آنها با عهد وفاداری خود به جناح، از نبردهای مرگبار جان سالم به در برده اند و بدترین طوفان ها را در این دنیای تاریک از زیاده روی، ظلم و انتقام پشت سر گذاشته اند. شوالیه های آواریک جوهر جوانمردی، افتخار و شجاعت هستند.

جادوگر
جادوگران که به عنوان تجسم جادو بدنام هستند، تمام زندگی خود را وقف دستیابی به دانش و مهارت مخفیانه می کنند تا در این قلمرو تیره و تار حریصان و شروران برتر باقی بمانند. جادوگران آواریک دارای خرد قابل توجهی از دوران قدیم و روشن بینی هستند.

تیرانداز
تیرانداز آواریک که از دور با جنگ‌های نادیده می‌جنگد و همیشه نقشه‌های انحرافی می‌کشد، دسته‌ای حیله‌گر هستند که هرگز هدف خدایی خود را از دست نمی‌دهند. خدایان که با هوش و ذکاوت دقیق خدایان را مورد برکت قرار داده اند، اگر به یکی از آنها توهین کنید، ممکن است هرگز آرام نخوابید.

دسترسی
امتیاز توسعه دهند: %
امتیاز انجمن: %
امتیاز نقدینگی: %
امتیاز عمومی: %
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x