لوگو gooddollar

GoodDollar

قیمت تتر
۰ تومان
دسته بندی
DeFi
دستگاه
پلتفرم
Ethereum
توضیحات

GoodDollar چیست؟
GoodDollar یک پروتکل غیر انتفاعی است که توسط GoodDAO اداره می شود و هدف آن این است که هر فردی که تلفن همراه دارد قادر به تجربه، یادگیری و استفاده از ارز دیجیتال باشد. با قرار دادن پول دیجیتال در دستان مردم، با هم در حال ساختن یک اقتصاد فراگیرتر هستیم.

GoodDollar با انتشار یک ارز رمزنگاری با پشتوانه ذخیره (G$) با سیاست های عرضه بر اساس فرمول AMM Bancor، که قیمت G$ را (بر اساس نسبت ذخیره) تعیین می کند، یک اقتصاد درآمد پایه جهانی با طراحی پایدار ایجاد می کند. سیاست) و عرضه مورد نیاز خریداران، دارندگان، بازرگانان G$ و ارائه دهندگان نقدینگی را ایجاد می کند، زیرا همچنین آنها را قادر می سازد طبق همان سیاست قیمتی، اما با یک چرخش کوچک، از اندوخته بازپرداخت کنند.

GoodDollar برای ایجاد درآمد پایه جهانی پایدار برای همه، با تشویق اجتماعی به سرمایه‌گذاران DeFi طراحی شده است تا بخشی از پورتفولیوی خود را در صندوق‌های اعتماد GoodDollar سهیم کنند، مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند که بازده حاصل از واریز پول حامیان در پروتکل‌های DeFi شخص ثالث را تجمیع می‌کند. (Compound، Aave…)، آن را به قرارداد GoodDollar Reserve وارد کنید و با تولید G$s، استفاده از آن پول را به صورت اجتماعی بهینه کنید و آن را به طور مساوی بین همه (انسان منحصر به فرد) مدعیان UBI توزیع کنید.

GoodDollar بیش از 250 هزار کاربر در سراسر جهان دارد (80 هزار نفر از آنها در ماه گذشته فعال بوده اند)، در هدف ما برای گنجاندن میلیارد نفر بعدی در اقتصاد غیرمتمرکز، هدف ما افزایش تأثیر اقتصادی است که ممکن است در هر زمینه ایجاد کنیم. تک مدعی UBI، و ما فقط با پشتیبانی DeFi 4 Good Community می توانیم به آن دست یابیم.

با اهدای کمک خیریه به GoodDollar، کمک ارز دیجیتال شما برای ضرب کردن، ایجاد و توزیع توکن های GoodDollar برای همیشه (یا تا زمانی که GoodDAO تصمیم بگیرد از آن نقدینگی استفاده بهتری کند) با گنجاندن آن کمک مالی در صندوق های Trust Funds استفاده می شود. جریان.

دسترسی
امتیاز توسعه دهند: %
امتیاز انجمن: %
امتیاز نقدینگی: %
امتیاز عمومی: %
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x