CowSwap

قیمت تتر
۰ تومان
دسته بندی
DeFi
دستگاه
پلتفرم
Ethereum
توضیحات

CowSwap صرافی رمزنگاری است که به شما آرامش می دهد. در CowSwap، لازم نیست نگران یافتن بهترین قیمت، بهینه‌سازی هزینه‌های گاز خود یا مورد سوء استفاده ربات‌ها باشید. ما از همه چیز برای شما مراقبت می کنیم.

از تمام پیچیدگی های شبکه های رمزنگاری اجتناب کنید. اگر بهترین قیمت در Uniswap باشد، همان قیمت را در CowSwap دریافت می کنید. اگر در جای دیگری قیمت بهتری وجود دارد، CowSwap آن قیمت را به شما می دهد. هزینه های گاز CowSwap نیز به طور متوسط ​​کمتر است. علاوه بر این، CowSwap از شما در برابر دریافت rekt به روشی محافظت می کند که سایر صرافی ها این کار را نمی کنند. در CowSwap، شما هرگز برای یک معامله شکست خورده پول نخواهید داد. تجارت شما هرگز ساندویچ یا پیشرو نخواهد بود. و لازم نیست مطمئن شوید که ETH کافی برای اجرای معامله خود دارید.

برخلاف سایر صرافی ها، کاربران معامله را خودشان انجام نمی دهند، بلکه سفارشات خود را از طریق پیام های امضا شده ثبت می کنند. CowSwap اجرا را برای شما انجام می دهد، در حالی که شما حافظ توکن های خود هستید. پس از امضای سفارش خود، CowSwap سعی می کند شما را به صورت همتا به همتا با معامله گر دیگری مطابقت دهد. اگر مطابقت وجود داشته باشد، هم قیمت های بهتر و هم هزینه های کمتری دریافت می کنید. برای معاملاتی که نمی‌توان آن‌ها را به صورت همتا به همتا مطابقت داد، ما بهترین قیمت را به صورت زنجیره‌ای برای شما پیدا می‌کنیم. چرا وقتی می توانید به پروتکل اجازه دهید همه چیز را مدیریت کند، مسائل را پیچیده کنید؟

ما همه منابع نقدینگی زنجیره ای (از جمله Uniswap، Sushiswap و موارد دیگر) و همچنین جمع آوری کننده هایی مانند 1inch را بررسی می کنیم تا بهترین قیمت را برای شما انتخاب کنیم. حتی بهتر از آن، اگر معامله شما به صورت همتا به همتا با معامله دیگری مطابقت داده شود، قیمت بهتری نسبت به هر شخص دیگری در زنجیره دریافت خواهید کرد. (ما آن را تصادفی از خواسته ها یا “گاو” می نامیم – از این رو به آن CowSwap می گویند!)

دسترسی
امتیاز توسعه دهند: %
امتیاز انجمن: %
امتیاز نقدینگی: %
امتیاز عمومی: %
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x